Casa 3 Suites, Piscina E Quadra Em Condominio Alto Padrao
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Spa en ontspanning Jacuzzi |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Casa 3 Suites, Piscina E Quadra Em Condominio Alto Padrao Lauro de Freitas van 980 m² ligt op 3 km van de Parochie van Santo Amaro Ipitanga en beschikt over een zwembad met een bubbelbad. Deze 5-badkamer villa biedt uitzicht op de tuin en nodigt gasten uit om het Praia de Busca Vida te bezoeken, binnen 10 minuten rijden.
De luchthaven Luis Eduardo Magalhaes is binnen 15 minuten rijden te bereiken en natuurattracties zoals het Praia de Buraquinho liggen op 2 km afstand. Deze gesitueerde in Lauro de Freitas Casa 3 Suites, Piscina E Quadra Em Condominio Alto Padrao is gelegen op 15-minuten rijden van het strand Flamengo.
Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Een droger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.
U kunt maaltijden bereiden met behulp van een complete keuken, die volledig is uitgerust met een koelkast en een oven. Casa de Palha ligt vlak om de hoek van Casa 3 Suites, Piscina E Quadra Em Condominio Alto Padrao en biedt Braziliaanse gerechten aan.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Droger
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
- Jacuzzi
- Zwembad met uitzicht
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Casa 3 Suites, Piscina E Quadra Em Condominio Alto Padrao?
Gasten van Casa 3 Suites, Piscina E Quadra Em Condominio Alto Padrao kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Casa 3 Suites, Piscina E Quadra Em Condominio Alto Padrao van de luchthaven Luis Eduardo Magalhaes?
Casa 3 Suites, Piscina E Quadra Em Condominio Alto Padrao ligt op 15 minuten rijden van de luchthaven Luis Eduardo Magalhaes. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Casa 3 Suites, Piscina E Quadra Em Condominio Alto Padrao?
Gasten van Casa 3 Suites, Piscina E Quadra Em Condominio Alto Padrao kunnen eten in Casa de Palha restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in dit vakantiehuis?
Een keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in dit vakantiehuis. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in deze villa?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan in deze villa. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Casa 3 Suites, Piscina E Quadra Em Condominio Alto Padrao?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Lauro de Freitas zijn het Praia de Busca Vida en de Parochie van Santo Amaro Ipitanga, die respectievelijk op 4 en 3 km van Casa 3 Suites, Piscina E Quadra Em Condominio Alto Padrao liggen. Daarnaast is het strand Flamengo (6 km) ook een aanrader om te bezoeken. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Casa 3 Suites, Piscina E Quadra Em Condominio Alto Padrao waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Casa 3 Suites, Piscina E Quadra Em Condominio Alto Padrao kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad.